Anders Widoff, Antibes

Anders Widoff, Antibes
Anders Widoff, Antibes
Anders Widoff, Antibes
Anders Widoff, Antibes

Klubbat för:

27000 SEK

Utropspris

30 000-35 000 SEK

ANDERS WIDOFF
född 1953
Antibes
Signerad och daterad på baksidan Anders Widoff 2004. Olja på duk, 40 x 30 cm.

303

2018-11-20