Klubbat för:
Osåld
Utropspris
18 000-20 000 SEK
ANDERS WIDOFF
född 1953
Small Portrait of a Sculpture and S:t Christopher's Day 1997
Signerad och daterad Widoff 1997. Olja på akrylglas, 50x40 cm.
UTSTÄLLD:
Degeberga konsthall, 2005
366
2018-11-20
Gör en kostnadsfri värdering här