Klubbat för:
30000 SEK
Utropspris
25 000-30 000 SEK
ARNE HOVMAND OLSEN, fåtöljer, 1 par, A.R Klingenberg, Danmark, formgivna 1955, teak och flätad rotting, höjd 81 cm, mindre slitage och skador
93
2018-11-20
Gör en kostnadsfri värdering här