Klubbat för:
80000 SEK
Utropspris
80 000-100 000 SEK
BARBRO NILSSON, "Tånga brun", matta, Märta Måås-Fjetterström, formgiven 1955, gobelängteknik, signerad AB MMF BN, 286 x 209 cm, fransarna med skador
127
2018-11-20
Gör en kostnadsfri värdering här