Berga möbler, soffa, Sverige, 1940-tal

Klubbat för:

26000 SEK

Utropspris

10 000-12 000 SEK

BERGA MÖBLER, tillskriven, soffa, Sverige, 1940-tal, klädd i grön sammet, ben i betsad björk, höjd 73, längd 170 cm, smärre slitage

39

2018-11-20