Klubbat för:
8000 SEK
Utropspris
10 000-12 000 SEK
BERIT KOENIG, "Svartrost", matta, Svensk Hemslöjd, gobelängteknik, signerad SH BK, 188 x 135 cm, fransar med slitage
47
2018-11-20
Gör en kostnadsfri värdering här