Berit Koenig, "Svartrost", matta

Berit Koenig,
Berit Koenig,
Berit Koenig,
Berit Koenig,
Berit Koenig,
Berit Koenig,
Berit Koenig,
Berit Koenig,

Klubbat för:

8000 SEK

Utropspris

10 000-12 000 SEK

BERIT KOENIG, "Svartrost", matta, Svensk Hemslöjd, gobelängteknik, signerad SH BK, 188 x 135 cm, fransar med slitage

47

2018-11-20