Bertil Herlow-Svensson, Konstruktion

Klubbat för:

15000 SEK

Utropspris

15 000-20 000 SEK

BERTIL HERLOW-SVENSSON
1929-2012
Konstruktion
Signerad och daterad Bertil Herlow-Svensson -67 på bricka. Aluminium, höjd 50, 43,5 x 43,5 cm.

248

2018-11-20