Böhlmarks, takarmatur, Stockholm 1930-tal

Klubbat för:

10000 SEK

Utropspris

12 000-15 000 SEK

BÖHLMARKS, takarmatur, Stockholm 1930-tal, stomme i vitmetall, tre glaskupor med blästrad dekor, höjd 72, diameter 72 cm, kupornas insida med mindre nagg

14

2018-11-20