Bordslampor, 1 par, Sverige 1940-tal

Klubbat för:

16000 SEK

Utropspris

12 000-15 000 SEK

BORDSLAMPOR, 1 par, läder och mässing, 1940-tal, Swedish Modern, höjd 58 cm, mindre slitage

20

2018-11-20