Carl Axel Acking, takarmatur, Malmö 1940-tal

Klubbat för:

30000 SEK

Utropspris

40 000-50 000 SEK

CARL AXEL ACKING, takarmatur, Bröderna Malmströms Metallvarufabrik, Malmö 1940-tal, perforerade skärmar i mässing med tandade avslut, höjd 88 cm, smärre slitage

53

2018-11-20