Klubbat för:
77000 SEK
Utropspris
30 000-40 000 SEK
CARL KYLBERG
1878-1952
Soluppgång
Signerad på baksidan CK. Olja på duk, 46,5 x 57 cm.
PROVENIENS
Musikern Sture "Stubben" Kallin, Carl Kylbergs svärson
223
2018-11-20
Gör en kostnadsfri värdering här