Klubbat för:
21000 SEK
Utropspris
12 000-15 000 SEK
CARL MALMSTEN, byrå, fanerad i mahogny med intarsiainläggningar i bl.a. alm och lönn av blomsterslinga, fyra lådor, draghandtag i mässing, brännmärkt CM, höjd 78, 86,5 x 43 cm, mindre slitage
58
2018-11-20
Gör en kostnadsfri värdering här