Clay Ketter, White over grey spackle

Klubbat för:

30000 SEK

Utropspris

30 000-35 000 SEK

CLAY KETTER
född 1961
White over grey spackle surfacing with steel edges #2
Signerad och daterad på baksidan Clay Ketter 95. Spackel på gipspannå, 55,5 x 55,5 cm.

304

2018-11-20