Dick Beer, Kaffestunden

Dick Beer, Kaffestunden
Dick Beer, Kaffestunden
Dick Beer, Kaffestunden
Dick Beer, Kaffestunden
Dick Beer, Kaffestunden
Dick Beer, Kaffestunden
Dick Beer, Kaffestunden
Dick Beer, Kaffestunden
Dick Beer, Kaffestunden
Dick Beer, Kaffestunden

Klubbat för:

19000 SEK

Utropspris

20 000-25 000 SEK

DICK BEER
1893-1938
Kaffestunden
Signerad och daterad Dick Beer 1918. Akvarell på papper, 64 x 49 cm

219

2018-11-20