Klubbat för:
19000 SEK
Utropspris
20 000-25 000 SEK
DICK BEER
1893-1938
Kaffestunden
Signerad och daterad Dick Beer 1918. Akvarell på papper, 64 x 49 cm
219
2018-11-20
Gör en kostnadsfri värdering här