Klubbat för:
52000 SEK
Utropspris
50 000-60 000 SEK
EINAR JOLIN
1890-1976
Stockholmsvy med slottet
Signerad och daterad Jolin 1972. Olja på duk, 46 x 55 cm.
PROVENIENS
Gåva av konstnären till nuvarande ägares föräldrar
214
2018-11-20
Gör en kostnadsfri värdering här