Klubbat för:
Osåld
Utropspris
30 000-40 000 SEK
EMANUEL RÖHSS
född 1985
Mother Sweden
Signerad och daterad på baksidan Emanuel Röhss 2014. Akryl på duk, 260 x 44 cm.
PROVENIENS:
Carl Kostyal, Stockholm
307
2018-11-20
Gör en kostnadsfri värdering här