Emanuel Röhss, Mother Sweden

Emanuel Röhss, Mother Sweden
Emanuel Röhss, Mother Sweden
Emanuel Röhss, Mother Sweden
Emanuel Röhss, Mother Sweden

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

30 000-40 000 SEK

EMANUEL RÖHSS
född 1985
Mother Sweden
Signerad och daterad på baksidan Emanuel Röhss 2014. Akryl på duk, 260 x 44 cm.

PROVENIENS:
Carl Kostyal, Stockholm

307

2018-11-20