Emil Heilborn, Domnarfvets Jernverk
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
10 000-12 000 SEK
EMIL HEILBORN
1900-2003
Domnarfvets Jernverk, Borlänge, 1932
Signerad Emil Heilborn. Gelatinsilverfotografi monterat på kartong, svart ram runt bilden utfört av fotografen, vintage, 29 x 23 cm.
PROVENIENS:
Familjen Heilborn
327
2018-11-20