Emil Heilborn, Domnarfvets Jernverk

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

10 000-12 000 SEK

EMIL HEILBORN
1900-2003
Domnarfvets Jernverk, Borlänge, 1932
Signerad Emil Heilborn. Gelatinsilverfotografi monterat på kartong, svart ram runt bilden utfört av fotografen, vintage, 29 x 23 cm.

PROVENIENS:
Familjen Heilborn

327

2018-11-20