Klubbat för:
30000 SEK
Utropspris
40 000-45 000 SEK
ENDRE NEMES
1909-1985
Fågelmonument
Signerad och daterad på baksidan Endre Nemes 1958. Olja på duk, 92 x 73 cm.
På baksidan märkt M451
PROVENIENS:
Galerie Bel'Art, Stockholm
229
2018-11-20
Gör en kostnadsfri värdering här