Endre Nemes, Fågelmonument

Endre Nemes, Fågelmonument
Endre Nemes, Fågelmonument
Endre Nemes, Fågelmonument
Endre Nemes, Fågelmonument
Endre Nemes, Fågelmonument
Endre Nemes, Fågelmonument
Endre Nemes, Fågelmonument
Endre Nemes, Fågelmonument
Endre Nemes, Fågelmonument
Endre Nemes, Fågelmonument

Klubbat för:

30000 SEK

Utropspris

40 000-45 000 SEK

ENDRE NEMES
1909-1985
Fågelmonument
Signerad och daterad på baksidan Endre Nemes 1958. Olja på duk, 92 x 73 cm.
På baksidan märkt M451

PROVENIENS:
Galerie Bel'Art, Stockholm

229

2018-11-20