Enrico Baj, Utan titel
Klubbat för:
50000 SEK
Utropspris
80 000-100 000 SEK
ENRICO BAJ
Italien, 1924-2003
Utan titel
Signerad Baj. Blandteknik med akryl och rep-applikationer på duk, 92 x 73 cm.
Medföljande äkthetsintyg utfärdat av Michael Hedenius.
PROVENIENS:
Hedenius Konsthandel, Stockholm
362
2018-11-20