Eric Hallström, Järnvägsstation

Klubbat för:

32000 SEK

Utropspris

20 000-25 000 SEK

ERIC HALLSTRÖM
1893-1946
Järnvägsstation
Signerad Eric Hallström. Olja på duk, 87,5 x 108 cm

220

2018-11-20