Erro (Gudmundur Gudmundsson), Lautrec 1864

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

50 000-60 000 SEK

ERRO (GUDMUNDUR GUDMUNDSSON)
Island, född 1932
Lautrec 1864
Signerad på baksidan Erró. Akryl på duk, 40,5 x 65 cm.

PROVENIENS:
Galleri Heland, Stockholm

355

2018-11-20