Francisco Toledo, Utan titel

Francisco Toledo, Utan titel
Francisco Toledo, Utan titel
Francisco Toledo, Utan titel
Francisco Toledo, Utan titel
Francisco Toledo, Utan titel
Francisco Toledo, Utan titel

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

40 000-50 000 SEK

FRANCISCO TOLEDO
Mexiko, född 1940
Utan titel
Signerad Toledo. Gouache och akvarell på papper, ca 30,5 x 46,5 cm.

2018-11-20