Fritiof Schüldt, Pojke vid fönster

Klubbat för:

20000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

FRITIOF SCHÜLDT
1891-1978
Pojke vid fönster
Signerad Schüldt. Olja på duk, 54,5 x 53,5 cm.

255

2018-11-20