Fritiof Schüldt, Stilleben

Fritiof Schüldt, Stilleben
Fritiof Schüldt, Stilleben
Fritiof Schüldt, Stilleben
Fritiof Schüldt, Stilleben
Fritiof Schüldt, Stilleben
Fritiof Schüldt, Stilleben
Fritiof Schüldt, Stilleben
Fritiof Schüldt, Stilleben
Fritiof Schüldt, Stilleben
Fritiof Schüldt, Stilleben
Fritiof Schüldt, Stilleben
Fritiof Schüldt, Stilleben

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

20 000-25 000 SEK

FRITIOF SCHÜLDT
1895-1978
Stilleben
Signerad Schüldt. Olja på duk, 65 x 81 cm

274

2018-11-20