Klubbat för:
16000 SEK
Utropspris
20 000-25 000 SEK
GEORG BASELITZ
Tyskland, född 1938
Die Falle
Signerad och numrerad Georg Baselitz 19/24, träsnitt med handkolorering, 90 x 66 cm.
Utförd 2008
PROVENIENS
Galleri Bo Bjergaard, Köpenhamn
288
2018-11-20
Gör en kostnadsfri värdering här