Georg Baselitz, Die Falle

Georg Baselitz, Die Falle
Georg Baselitz, Die Falle
Georg Baselitz, Die Falle
Georg Baselitz, Die Falle
Georg Baselitz, Die Falle
Georg Baselitz, Die Falle
Georg Baselitz, Die Falle
Georg Baselitz, Die Falle
Georg Baselitz, Die Falle
Georg Baselitz, Die Falle

Klubbat för:

16000 SEK

Utropspris

20 000-25 000 SEK

GEORG BASELITZ
Tyskland, född 1938
Die Falle
Signerad och numrerad Georg Baselitz 19/24, träsnitt med handkolorering, 90 x 66 cm.
Utförd 2008

PROVENIENS
Galleri Bo Bjergaard, Köpenhamn

288

2018-11-20