Greta Magnusson Grossman, fåtöljer, 1 par

Klubbat för:

10000 SEK

Utropspris

15 000-18 000 SEK

GRETA MAGNUSSON GROSSMAN, tillskrivna, fåtöljer, 1 par, 1930-40-tal, fast stoppad klädsel i tyg, ben i bok, höjd 78 cm, omklädda, smärre slitage

61

2018-11-20