Klubbat för:
10000 SEK
Utropspris
15 000-18 000 SEK
GRETA MAGNUSSON GROSSMAN, tillskrivna, fåtöljer, 1 par, 1930-40-tal, fast stoppad klädsel i tyg, ben i bok, höjd 78 cm, omklädda, smärre slitage
61
2018-11-20
Gör en kostnadsfri värdering här