Hans Gedda, Kungen

Hans Gedda, Kungen
Hans Gedda, Kungen
Hans Gedda, Kungen
Hans Gedda, Kungen
Hans Gedda, Kungen
Hans Gedda, Kungen
Hans Gedda, Kungen
Hans Gedda, Kungen

Klubbat för:

18000 SEK

Utropspris

30 000-35 000 SEK

HANS GEDDA
född 1942
Kungen
Signerad och daterad på baksidan Hans Gedda 1980, stämpel Fotograf Hans Gedda, gelatinsilverfotografi, vintage, 52 x 38 cm.

PROVENIENS:
Konsthandeln, Konstnärshuset, Stockholm

342

2018-11-20