Hans Gedda, Kungen
Klubbat för:
18000 SEK
Utropspris
30 000-35 000 SEK
HANS GEDDA
född 1942
Kungen
Signerad och daterad på baksidan Hans Gedda 1980, stämpel Fotograf Hans Gedda, gelatinsilverfotografi, vintage, 52 x 38 cm.
PROVENIENS:
Konsthandeln, Konstnärshuset, Stockholm
342
2018-11-20