Hans Hofmann, Komposition

Hans Hofmann, Komposition
Hans Hofmann, Komposition
Hans Hofmann, Komposition
Hans Hofmann, Komposition
Hans Hofmann, Komposition
Hans Hofmann, Komposition

Klubbat för:

32000 SEK

Utropspris

35 000-40 000 SEK

HANS HOFMANN
Tyskland/USA 1880-1966
Komposition
Signerad och daterad Hans Hofmann -61. Akvarell och gouache på papper, 21,5 x 30 cm.

299

2018-11-20