Helmut Newton, Cyberwoman
Klubbat för:
9000 SEK
Utropspris
18 000-20 000 SEK
HELMUT NEWTON
Tyskland, 1920-2004
Cyberwoman
Gelatinsilverfotografi, 33 x 25,5 cm. Numrerad på baksidan i edition om 500 ex samt stämplad år 2000.
Ur serien Cyberwomen.
Numbered verso in an edition of 500 ex, stamped year 2000. Gelatin silver print.
314
2018-11-20