Ib Kofod Larsen, "Disponenten", soffa, OPE möbler
Klubbat för:
12000 SEK
Utropspris
20 000-25 000 SEK
IB KOFOD LARSEN, "Disponenten", soffa, Olof Persson Möbler, Jönköping, 1960-tal, ben i ek, tre lösa sittkuddar, klädsel i svart läder, höjd 71, längd 180 cm, mindre slitage
LITTERATUR
Jämför Tidskriften Form 1960, s. 418.
70
2018-11-20