Ib Kofod Larsen, "Disponenten", soffa, OPE möbler

Ib Kofod Larsen,
Ib Kofod Larsen,
Ib Kofod Larsen,
Ib Kofod Larsen,
Ib Kofod Larsen,
Ib Kofod Larsen,
Ib Kofod Larsen,
Ib Kofod Larsen,
Ib Kofod Larsen,
Ib Kofod Larsen,
Ib Kofod Larsen,
Ib Kofod Larsen,

Klubbat för:

12000 SEK

Utropspris

20 000-25 000 SEK

IB KOFOD LARSEN, "Disponenten", soffa, Olof Persson Möbler, Jönköping, 1960-tal, ben i ek, tre lösa sittkuddar, klädsel i svart läder, höjd 71, längd 180 cm, mindre slitage

LITTERATUR
Jämför Tidskriften Form 1960, s. 418.

70

2018-11-20