Ib Kofoed Larsen, sideboard, Seffle Möbelfabrik
Klubbat för:
11000 SEK
Utropspris
10 000-12 000 SEK
IB KOFOED LARSEN, sideboard, AB Seffle Möbelfabrik 1960-tal, valnöt, tre dörrpar, bakomliggande hyllplan, svartlackerad benställning, höjd 76, 240 x 45 cm, senare benställning och bakstycke, smärre små skador
120
2018-11-20