Ib Kofoed Larsen, sideboard, Seffle Möbelfabrik

Klubbat för:

11000 SEK

Utropspris

10 000-12 000 SEK

IB KOFOED LARSEN, sideboard, AB Seffle Möbelfabrik 1960-tal, valnöt, tre dörrpar, bakomliggande hyllplan, svartlackerad benställning, höjd 76, 240 x 45 cm, senare benställning och bakstycke, smärre små skador

120

2018-11-20