Klubbat för:
Osåld
Utropspris
25 000-30 000 SEK
INGEGERD TORHAMN, skåp, omkring 1930, trä, målat i grönt, detaljer samt sockel svartmålade, höjd 180,5, 66 x 50 cm, slitage
PROVENIENS
Ingegerd Torhanm
38
2018-11-20
Gör en kostnadsfri värdering här