Klubbat för:
22000 SEK
Utropspris
15 000-20 000 SEK
INGRID VON DARDEL
1922-1962
Kvinna i rosa klänning
Signerad och daterad I. v. D. 1948. Akvarell och gouache på papper, 44 x 37 cm.
253
2018-11-20
Gör en kostnadsfri värdering här