Isaac Grünewald, Stilleben

Isaac Grünewald, Stilleben
Isaac Grünewald, Stilleben
Isaac Grünewald, Stilleben
Isaac Grünewald, Stilleben
Isaac Grünewald, Stilleben
Isaac Grünewald, Stilleben
Isaac Grünewald, Stilleben
Isaac Grünewald, Stilleben
Isaac Grünewald, Stilleben
Isaac Grünewald, Stilleben
Isaac Grünewald, Stilleben
Isaac Grünewald, Stilleben

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

125 000-150 000 SEK

ISAAC GRÜNEWALD
1889-1946
Blomsterstilleben
Signerad Grünewald. Olja på duk, 73 x 61 cm.

PROVENIENS
Bukowskis Moderna, våren 1988, katalognr 327

241

2018-11-20