Jacob Felländer, Peoplescape gold

Klubbat för:

25000 SEK

Utropspris

40 000-50 000 SEK

JACOB FELLÄNDER
född 1974
Peoplescape gold
Signerad och daterad Jacob Felländer 2013. C-print silikonmonterat på glas, 50 x 115 cm.

PROVENIENS:
Inköpt direkt från konstnären

Peoplescape gold är tagen under Swedish House Mafias sista världsturné "One Last Tour", 2012 - 2013

365

2018-11-20