Jacob Felländer, Peoplescape gold
Klubbat för:
25000 SEK
Utropspris
40 000-50 000 SEK
JACOB FELLÄNDER
född 1974
Peoplescape gold
Signerad och daterad Jacob Felländer 2013. C-print silikonmonterat på glas, 50 x 115 cm.
PROVENIENS:
Inköpt direkt från konstnären
Peoplescape gold är tagen under Swedish House Mafias sista världsturné "One Last Tour", 2012 - 2013
365
2018-11-20