Jaroslaw Flicinski, Flowers

Jaroslaw Flicinski, Flowers
Jaroslaw Flicinski, Flowers
Jaroslaw Flicinski, Flowers
Jaroslaw Flicinski, Flowers
Jaroslaw Flicinski, Flowers
Jaroslaw Flicinski, Flowers
Jaroslaw Flicinski, Flowers
Jaroslaw Flicinski, Flowers

Klubbat för:

30000 SEK

Utropspris

30 000-40 000 SEK

JAROSLAW FLICINSKI
Polen, född 1965
Flowers
Signerad och daterad på baksidan Jaroslaw Flicinski 1992. Olja på duk, 215 x 150 cm.

375

2018-11-20