Jaroslaw Flicinski, Pasy

Jaroslaw Flicinski, Pasy
Jaroslaw Flicinski, Pasy
Jaroslaw Flicinski, Pasy
Jaroslaw Flicinski, Pasy
Jaroslaw Flicinski, Pasy
Jaroslaw Flicinski, Pasy
Jaroslaw Flicinski, Pasy
Jaroslaw Flicinski, Pasy
Jaroslaw Flicinski, Pasy
Jaroslaw Flicinski, Pasy

Klubbat för:

20000 SEK

Utropspris

20 000-30 000 SEK

JAROSLAW FLICINSKI
Polen, född 1965
Pasy
Signerad och daterad på baksidan Jaroslaw Flicinski 1992. Olja på duk, 140 x 180 cm.

376

2018-11-20