Klubbat för:
30000 SEK
Utropspris
25 000-30 000 SEK
JIM THORELL
född 1981
First of the Jazz Series
Signerad och daterad på baksidan Jim Thorell -14. Tusch, akryl och olja på duk, 185 x 120 cm.
PROVENIENS:
Carl Kostyal, Stockholm
311
2018-11-20
Gör en kostnadsfri värdering här