Klubbat för:
32000 SEK
Utropspris
25 000-30 000 SEK
JULES SCHYL
1893-1977
Cirkusprinsessan
Signerad Schyl. Olja på duk, 75,5 x 57 cm
272
2018-11-20
Gör en kostnadsfri värdering här