Jules Schyl, Interiör med sällskap

Klubbat för:

16500 SEK

Utropspris

20 000-25 000 SEK

JULES SCHYL
1893-1977
Interiör med sällskap
Signerad Schyl. Olja på duk, 55 x 45,5 cm

230

2018-11-20