Klubbat för:
18000 SEK
Utropspris
20 000-25 000 SEK
LARS ENGLUND
född 1933
Communication
Signerad och daterad Lars Englund 1963. Oljelack på film, bildyta 17 x 36 cm, totalmått 50 x 65 cm.
346
2018-11-20
Gör en kostnadsfri värdering här