Lars Englund, Komposition A
Klubbat för:
35000 SEK
Utropspris
40 000-50 000 SEK
LARS ENGLUND
född 1933
Komposition A
Signerad och daterad på baksidan Lars Englund 1960. Laminerat och bemålat papper 61 x 81 cm.
UTSTÄLLD:
Riksförbundet för bildande konst, utställning 218, Konstsäsongen 1959-60, katalognr. 5
309
2018-11-20