Klubbat för:
265000 SEK
Utropspris
150 000-160 000 SEK
LARS LERIN
född 1954
Rorby
Signerad Lars Lerin. Akvarell och collage på papper, 100 x 146 cm.
344
2018-11-20
Gör en kostnadsfri värdering här