Maj Bring, Stockholmsutsikt från Södermalms höjder

Klubbat för:

24000 SEK

Utropspris

20 000-25 000 SEK

MAJ BRING
1880-1971
Stockholmsutsikt från Södermalms höjder i marsvår
Signerad Maj Bring. Olja på pannå, 44 x 33 cm

256

2018-11-20