Klubbat för:
8500 SEK
Utropspris
12 000-15 000 SEK
MAN RAY
USA 1890-1976
Renée (from La Ballade des Dames Hors du Temps), 1970
Färgetsning med akvatint, signerad Man Ray, numrerad 74/75, I. 49,5 x 39,5 cm. S. 67 x 51,5 cm.
Color etching and aquatint
289
2018-11-20
Gör en kostnadsfri värdering här