Marcel Mouly, Komposition

Marcel Mouly, Komposition
Marcel Mouly, Komposition
Marcel Mouly, Komposition
Marcel Mouly, Komposition
Marcel Mouly, Komposition
Marcel Mouly, Komposition
Marcel Mouly, Komposition
Marcel Mouly, Komposition
Marcel Mouly, Komposition
Marcel Mouly, Komposition
Marcel Mouly, Komposition
Marcel Mouly, Komposition

Klubbat för:

22000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

MARCEL MOULY
Frankrike 1918-2008
Komposition
Signerad och daterad M. Mouly -53. Olja på duk, 65 x 81 cm.

271

2018-11-20