Klubbat för:
22000 SEK
Utropspris
25 000-30 000 SEK
MARCEL MOULY
Frankrike 1918-2008
Komposition
Signerad och daterad M. Mouly -53. Olja på duk, 65 x 81 cm.
271
2018-11-20
Gör en kostnadsfri värdering här