Klubbat för:
24000 SEK
Utropspris
35 000-40 000 SEK
MÄRTA MÅÅS-FJETTERSTRÖM, "Grön äng", matta, formgiven 1929, rölakan, signerad MMF, tillverkad före 1942, 384 x 253 cm, slitage, blekt, fransar saknas
19
2018-11-20
Gör en kostnadsfri värdering här