Klubbat för:
25000 SEK
Utropspris
20 000-25 000 SEK
MAX BOOK
född 1953
By efter by
Signerad och daterad på baksidan Max M Book 1983. Olja på pannå, 122 x 122 cm.
360
2018-11-20
Gör en kostnadsfri värdering här