Klubbat för:
Osåld
Utropspris
40 000-50 000 SEK
MAX WALTER SVANBERG
1912-1994
Kisses and flames
Signerad och daterad Max Walters -61. Gouache på papper, 46 x 38 cm
PROVENIENS
Eje Högestätt, Lund
UTSTÄLLD
Biennial of Sao Paulo
Malmö Museum
233
2018-11-20
Gör en kostnadsfri värdering här