Otto G Carlsund, Komposition
Klubbat för:
36000 SEK
Utropspris
15 000-18 000 SEK
OTTO G CARLSUND
1897-1948
Komposition
Signerad O.G.C. Halvfet vaxkrita på papper, 19 x 18,5 cm.
Utförd troligen 1947
Påskrift på baksidan i blyerts Oscar Reutersvärd
PROVENIENS
Professor Oscar Reutersvärds samling, Stockholm
210
2018-11-20